Nieuw album 30 Seconds To Mars in 2013
- Nieuws
- Nieuw album 30 Seconds To Mars in 2013


Frontman Jared Leto over opvolger van This Is War: 'Ik denk echt dat dit wel eens het beste kan zijn dat we ooit gemaakt hebben.'
Jared Leto sprak donderdag 8 november (2012) met BBC Radio 1 DJ Zane Lowe en onthulde dat het vierde album van 30 Seconds To Mars volgend jaar verschijnt.
Jared over album nummer 4
Ongeveer anderhalf jaar geleden begon Jared aan het album. De opnames ervan vonden zo'n beetje overal ter wereld plaats; van India, tot allerlei plekken in Europa, maar ook thuis in zijn studio in Amerika, vertelde hij. De frontman is heel positief over het vierde album. 'Het is sterker, beter en meer ontwikkeld. Het is een complete transformatie voor ons'. Hij denk zelfs dat het waarschijnlijk het beste is dat 30 Seconds To Mars ooit gemaakt heeft.
Geruchten einde 30 Seconds To Mars
Jared maakte met het nieuws gelijk een eind aan de berichten die eerder verschenen, dat de band er een punt achter wilde zetten. Op de vraag van Zane waarom hij de geruchten nooit heeft ontkracht, antwoordde Jared dat hij toen hij aan het nieuwe werk begon, ook echt niet wist waar de band stond. Hij maakte wel nieuwe nummers, maar dat is nou eenmaal wat hij doet. 'Ik had geen idee wat de toekomt zou brengen. Ik denk dat we het allemaal niet wisten.'
Check het gesprek van Jared Leto met BBC Radio 1
Gerelateerd

3FM nieuws
Sef zet de 3FM Awards compleet op zijn kop
3FM nieuws
Fred again.. laat nieuw nummer van Harry Styles horen tijdens show in Londen
3FM nieuws
The Indien en Marcel Veenendaal schitteren met ‘How Am I Gonna Love Myself’ tijdens de 3FM Awards
3FM nieuws
Olivia Dean neemt 4 (!) prijzen in ontvangst, Rihanna is back en meer