Passenger speelt nieuw materiaal bij Giel
- Nieuws
- Passenger speelt nieuw materiaal bij Giel
Passenger speelde maandag 6 oktober een nummer bij Giel. En dat was niet zomaar een nummer, maar het gloednieuw liedje 'Setting Suns'!

Passenger was maandag 6 oktober te gast bij Giel. Hij speelde niet alleen zijn single 'Golden Leaves', maar ook nieuw materiaal! Giel waagde een gokje en vroeg Passenger of hij heel misschien iets nieuws wilde spelen. En dat wilde hij wel!
Passenger hielp Hanneke door haar scheiding heen
Mike Rosenberg, a.k.a. Passenger, staat dinsdag 7 oktober in de Heineken Music Hall in Amsterdam. Tijdens een interview met Giel vertelde hij dat hij heel veel zin heeft in het optreden. Ook 3FM-luisteraar Hanneke kijkt er naar uit. Het nummer 'Golden Leaves' hielp haar door haar scheiding heen en dat leverde haar een ticket voor Passengers show op!
Passenger speelt nieuw materiaal
De Britse singer-songwriter is bezig met het schrijven van nieuw materiaal. Giel was nieuwsgierig en wist Passenger zo ver te krijgen dat hij het gloednieuwe nummer 'Setting Suns' op De Speelplaats speelde.
Passenger - 'Setting Suns'
Passenger - 'Golden Leaves'
Passenger over een liedje over snot
Gerelateerd

3FM nieuws
The Indien treedt op met ex-3FM Megahit ‘How Many Nights’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Hilarisch! Kijk nu de hele Larp-aflevering met Bente, Roxeanne Hazes en Julien
3FM nieuws
Pinkpop kondigt nieuwe namen en headliners aan: Foo Fighters, The Cure en Twenty One Pilots
3FM nieuws
Eerste 39 namen DTRH 2026: Florence + the Machine, The xx, Son Mieux en veel meer