The 1975 verplaatst concert in de AFAS Live
- Nieuws
- The 1975 verplaatst concert in de AFAS Live
Door verplichtingen rondom de Brit Awards wordt de Europese tour van The 1975 uitgesteld. Ze spelen dus ook niet op 31 januari, maar pas op 19 juni in Amsterdam.

De Europese tour is uitgesteld
In september maakte Michiel Veenstra bekend dat de Britse indiepop-band The 1975 op 31 januari naar Nederland zou komen. Helaas gaat dit dus niet door.
De tour wordt uitgesteld, waaronder dus het optreden in Amsterdam. Nu is bekend gemaakt dat de band op maandag 19 juni pas naar Amsterdam komt. De gekochte kaarten blijven wel geldig voor de nieuwe datum.
Due to unforeseen circumstances @the1975 will be postponing their European tour. Rescheduled dates will be announced in the next 48 hours
— Dirty Hit (@DirtyHitRecords) January 16, 2017
3FM Presents: The 1975
The 1975 stond op 1 april 2016 ook al in een uitverkochte AFAS Live (toen nog Heineken Music Hall) en scoorde in februari van dat jaar een 3FM Megahit met hun single 'Love Me'.
The 1975 - 'Love Me'
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM nieuws
Olivia Dean neemt 4 (!) prijzen in ontvangst, Rihanna is back en meer
3FM nieuws
Duik met Sef in zijn 4 nominaties voor de 3FM Awards: van Lowlands tot Lieve Monsters
3FM nieuws
Josua Peter speelt nieuwe single 'Pins And Needles' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
RAYE laat zien hoe je goed voor fans zorgt na Ticketmaster blunder