Easy Joe covert beter
- Nieuws
- Easy Joe covert beter
Met de 2-0 voorsprong van Coen werd het toch wel een beetje benauwd voor Sander. Eindelijk punten voor Easy Joe!

Een mooie foto: check! Een behoorlijke naamsbekendheid opgebouwd via de media: check! Op naar de volgende stap: een beetje een netwerk opbouwen, zodat je ook af en toe anderen voor je karretje kunt spannen.
Coverband
Easy Joe en Only Seven Left moesten een cover opnemen. En dat terwijl ze het stadium van coverband al lang voorbij zijn. Daarom werd het wat moeilijker gemaakt en moest dit een nummer van een Nederlandse topact zijn én die artiest moet meedoen. Kijk, dan wordt het toch een tikkie lastiger. Jury was Henkjan Smits, professioneel talentenjager.
Opdracht drie: coveren
2-1
Eén week de tijd hadden ze en het resultaat mag er wezen. Henkjan was iets meer gecharmeerd van het nummer van Easy Joe en dat is dus de eerste punten in de broekzak van Sander. 2-1 en zoals Ramses Shaffy zou zeggen: 'We zullen doorgaan'.
>> Meer over Coen en Sander als bandmanagers
>> Naar de site van Coen en Sander
Gerelateerd

3FM nieuws
Bazart sluit met 'Nooduitgang' een moeilijke tijd af in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Zo volg jij 24/7 3FM Serious Request
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
Dat was hollen: beleef de Hollen Naar De Bossche Bollen nog een keer