3FM nieuws
Lucas Hamming mocht een liedje zingen met Skunk Anansie
- Nieuws
- Lucas Hamming mocht een liedje zingen met Skunk Anansie
Er ontstaan mooie dingen op Concert at SEA 2016. Samen met Skin en Ace van Skunk Anansie kreeg Lucas Hamming de kans om één van zijn meest dierbare liedjes ooit te spelen.

Een speciale samenwerking
'You Do Something To Me' van Paul Weller is een liedje dat Skunk Anansie al meerdere keren heeft gecoverd en een liedje dat een hele bijzondere betekenis heeft voor Lucas Hamming.
"Mijn ouders zijn getrouwd op dit nummer. Daarom heeft 't altijd zo'n speciale betekenis voor me gehad!" - Lucas Hamming
Skin en Ace stonden wel open voor een samenwerking, dus zo stonden ze vanmiddag opeens samen in een oefenruimte hier op Concert at SEA.
Benieuwd naar het resultaat? Beluister het hieronder:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Gastlessen met Julien Kooij bij de Gabriel school in Den Bosch. Afl 1
3FM nieuws
Van conflict naar collab, Olivia vecht voor fans, Julia is back en Sef en Roxy in concert!
3FM nieuws
Wijnand & Jamie halen met ultramarathon €190.152 op voor 3FM Serious Request
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners