Anneke van Giersbergen live bij Giel
- Nieuws
- Anneke van Giersbergen live bij Giel
De zangeres speelde donderdagochtend haar nieuwe track ‘Feel Alive’ en deed een bloedmooie uitvoering van ‘Video Games’. Bekijk de beelden!

Giel weet het nu al zeker, 2012 wordt het jaar van Anneke van Giersbergen. Anneke is dan ook lekker bezig. Ze zong in De Tiende van Tijl (programma van Tijl Beckand), maakte sprookjesachtige muziek voor de Efteling, De DWDD Recordings komt eraan en volgend jaar (2012) verschijnt haar nieuwe album!
Nieuw album van Anneke van Giersbergen
Anneke maakte haar nieuwe album samen met de Portugese muzikant en producer Daniel Cardoso. De twee liepen elkaar in Parijs tegen het lijf en hij wilde graag met haar samenwerken. Het bleek een muzikale match made in heaven.
Anneke van Giersbergen - ‘Feel Alive’
Het eerste nummer dat de twee samen maakten voor het album, speelde Anneke live bij Giel!
Mega Top 50 cover: ‘Video Games’
Je moet het maar durven om Lana Del Reys hit 'Video Games' te coveren, maar Giel had er het volste vertrouwen in.
Gerelateerd

3FM nieuws
Huisregels 3FM Serious Request
3FM nieuws
Nederland doet definitief niet mee aan Eurovisie Songfestival 2026
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
Gastlessen met Julien Kooij bij de Gabriel school in Den Bosch. Afl 1