Geen Glastonbury Festival in 2012
- Nieuws
- Geen Glastonbury Festival in 2012
Groot-Brittannië slaat het Glastonbury Festival in 2012 een jaartje over wegens tekort aan politieagenten en mobiele toiletten.

Organisator Michael Eavis vertelde de Britse Daily Telegraph zondag 17 oktober dat het Glastonbury Festival in 2012 niet door gaat. Omdat tegelijkertijd de Olympische Spelen plaatsvinden, zijn er niet genoeg politieagenten en mobiele toiletten beschikbaar voor het muziekfestival.
Geen Glastonbury Festival in 2012
Glastonbury, een provinciestad in Zuid-West Engeland, kan zelf maar de helft van de zeshonderd benodigde agenten leveren. De omliggende plaatsen lieten weten helemaal geen agenten beschikbaar te hebben, vanwege de Olympische Zomerspelen in Londen. Daarnaast is de vraag naar mobiele wc's zo groot, dat de kosten te hoog oplopen.
Glastonbury Festival neemt pauze
Volgens Eavis is het geen ramp dat het festival een keertje niet door gaat. "We nemen eens in de vijf, zes jaar een pauze. Qua timing komt het goed uit," aldus de organisator. Het Glastonbury Festival is het grootste muziekfestival ter wereld en trekt jaarlijks zo'n 130 duizend bezoekers en kost zo'n 1,4 miljoen euro.
Gerelateerd

3FM nieuws
Pitbull verovert de GelreDome met iconische hits, motiverende quotes en zijn bald-e's
3FM nieuws
Kaartje voor een kaartje: Stuur jouw vakantiekaartje en win concertkaartjes!
3FM nieuws
Noah Kahan en Gracie Abrams spreken zich uit, Lorde verrast fans en meer
3FM nieuws
3FM reporter Mandy gaat op sollicitatiegesprek bij Jungle by Night