3FM nieuws

Slash komt met nieuwe single 'You're A Lie'

  1. Nieuwschevron right
  2. Slash komt met nieuwe single 'You're A Lie'

Slash onthult vandaag, 6 maart 2012, zijn nieuwe single 'You're A Lie', afkomstig van zijn te verwachten album Apocalyptic Love.

Op 6 maart 2012 onthult Slash een nummer van zijn nieuwe album Apocalyptic Love dat op 22 mei verschijnt. Voor dit nummer doet hij een beroep op Alter Bridge-frontman Myles Kennedy die de taak van tekstschrijver en zanger op zich neemt. Slash neemt hier volledige afstand van.

Slash in Guns N' Roses

De bijnaam Slash komt van het feit dat hij nogal druk was als klein mannetje. Ook ontdekt hij al vroeg dat hij gitarist wil worden en dat hij daar ook het nodige talent voor had. Hij komt terecht in verschillende bandjes en ontmoet zo via via Axl Rose. Het klikt tussen Rose en Slash. Samen met Duff McKagan, Izzy Stradlin en jeugdvriend Steven Adler vormen ze in 1985 de legendarische rockband Guns N Roses. Al snel wordt de band opgepikt door een platenmaatschappij en met hitsingles als 'Sweet Child Of Mine' is de rest geschiedenis. In 1996 stapt Slash met veel rumoer uit de band.

Slash' solodebuut

Er wordt al járen gespeculeerd over een solo-album van Slash. Het komt er maar niet van, de gitarist is afgeleid en kan zijn draai niet vinden. Tot in 2010, want dan komt het langverwachte solodebuut Slash in de winkels te liggen.

'You're A Lie'

Ster advertentie
Ster advertentie