3FM nieuws

Lorde wil niet in het voorprogramma van Katy Perry

  1. Nieuwschevron right
  2. Lorde wil niet in het voorprogramma van Katy Perry

De 17-jarige Lorde ziet een rol als support act van Katy Perry's Prismatic World Tour niet zitten en slaat het aanbod vriendelijk af.

Je zou denken dat iedereen in het voorprogramma wil staan van de succesvolle Katy Perry. Maar niks is minder waar. Lorde vertelt aan het Australische radiostation Kiis 1065 dat ze het aanbod heeft afgewezen. De 17-jarige zangeres had meegekund op de Prismatic World Tour van Katy Perry, maar wil niet.

Lorde is koppig

Volgens Lorde is het in de beginfase van je carrière als artiest erg belangrijk om je te focussen op je eigen ontwikkeling. "Ik ben erg koppig en ik wil echt onafhankelijk zijn. Ik wil de headliner zijn van mijn eigen show in plaats van de support act van andermans show. Which I think is fair enough," aldus Lorde.

Ster advertentie
Ster advertentie