Afghaan met carnaval is Nooit Grappig
- Nieuws
- Afghaan met carnaval is Nooit Grappig
Een 18-jarige student uit Brussel ging als terrorist verkleed voor carnaval en kreeg hierdoor de Explosieven Opruimingsdienst op z'n dak. Wat een knalfuif!

Pas maar op welke carnavalskleding je draagt, want het kan wel eens helemaal anders lopen dan verwacht. Dat ondervond ook de 18-jarige Suprakhit uit de Belgische hoofdstad Brussel.
Terroristenkostuum is de bom
Suprakhit dacht op een grappige wijze voor de dag te komen door een terroristenkostuum te kiezen met carnaval. Hiervoor ontwikkelde hij een bomgordel gemaakt van wc-rolletjes, elektrische draden en plakband.
Dure grap
De student liet zijn outfit echter achter in een krantenwinkel. De eigenares van de krantenwinkel begreep niet dat het om een carnavalsgrap ging en waarschuwde de politie, die meteen de Explosieven Opruimingsdienst opriep. De hele buurt werd ontruimd en pas enkele uren later bleek dat het om een grap ging en dat de bom dus nep was. Een kostelijke grap, want de student kan een rekening van tienduizenden euro’s verwachten. Wat een grapjurk, die Suprakhit!
Laat jouw Nooit Grappig weten
Een knalfuif is Nooit Grappig. Welke creatieve Nooit Grappig kun jij bij dit nieuws bedenken? Laat het weten in een reactie hieronder!
Gerelateerd

3FM nieuws
Roxy Dekker in de golfkar over Pinkpop-show, ride or die Koen en zingen met Teddy Swims
3FM nieuws
Bad Bunny brengt de Puerto Ricaanse sferen naar Nederland met zijn DeBÍ TiRAR MáS FOToS World Tour
3FM nieuws
jet van der steen over haar Pinkpop-debuut, Lowlands en feminisme
3FM nieuws
Geen Baila de Gasolina op de Zwarte Cross?!