Stemdag op 3FM
- Nieuws
- Stemdag op 3FM
18 maart 2014: stemdag! Je hoort het de hele dag op 3FM, want we zijn gek op democratie. Enneh... heb jij eigenlijk al gestemd? Op de 3FM Awards?

Het lijkt erop dat eigenlijk niemand écht weet waarop ze stemmen, maar toch is het het gesprek van de dag. Op 18 maart is het stemdag in Nederland voor de Provinciale Staten en de Waterschappen. Oh... en de 3FM Awards natuurlijk!
Hier draait het om
Jij wil natuurlijk wel geïnformeerd naar de stembus stappen. Daarom maakte NOS Op 3 een duidelijk overzicht waarin je binnen een paar minuutjes precies weet waar het allemaal om draait.
>> Alles, maar echt álles over de Proviciale Statenverkiezing
>> Zoek jij muzikale begeleiding bij het invullen van je stembiljet? Check Michiels listomania
Bellen met...
Leve de democratie dus! Daarom belde Giel op de vroege ochtend met een opvallend wakkere Mark Rutte, want de minister-president heeft zeker wat zinnigs te zeggen over verkiezingen, ongeacht van welke partij hij is. Hij wilde ook een plaatje aanvragen: 'Uptown and Funk' van Ronson en Bruno Mars.
Een paar dagen hiervoor was Alexander Pechtold te gast bij Arjen Lubach voor Zondag Met Lubach op NPO 3. Daar danste hij de macarena. Raar? Ja. En daarom belden Coen en Sander even met het danswonder.

Stem op de 3FM Awards
Mag je nog niet stemmen? Kan het je niks schelen welke partij wint? Heb je geen mening over de verkiezingen? Of snap je er gewoon niks van? Dan hebben we bij 3FM nog een andere optie voor je: stem voor de 3FM Awards. Zo kun je toch je stem laten horen en tegelijk jouw favoriete muzikanten steunen. Hoppa!
Gerelateerd

3FM nieuws
Pinkpop 2026 onthult verrassingsact "Hoogmis van Het Zuiden": een musical ode aan Limburg
3FM nieuws
The Strokes, Muse & Olivia Rodrigo: deze albums staan in juni op je te wachten
3FM nieuws
Alles wat je moet weten over de opener van Harry Styles: Robyn
3FM nieuws
Harry Styles 10x in de Arena: dit is alles wat je moet weten