Mumford & Sons in juli naar Goffertpark Nijmegen
- Nieuws
- Mumford & Sons in juli naar Goffertpark Nijmegen
Mumford & Sons komt naar Nederland! Op zaterdag 4 juli geeft de Britse band een concert in het Goffertpark in Nijmegen.

Het langverwachte derde studioalbum van Mumford & Sons komt op 4 mei 2015 uit. Voor de plaat Wilder Mind werkt de band samen met producer James Ford, die eerder samenwerkte met Arctic Monkeys, HAIM en Florence + The Machine. Voorafgaand aan de release van het nieuwe album komt de band op 9 maart met de single 'Believe'.
Goffertpark Nijmegen
Zaterdag 4 juli staat Mumford & Sons in het Goffertpark in Nijmegen. De kaartverkoop voor dit concert start vrijdag 6 maart om 11:00 uur. De Britse band staat ook op Rock Werchter 2015.
Wilder Mind
Het nieuwe album bevat twaalf tracks, die de band gezamenlijk schreef in Londen, Brooklyn en Texas. In vergelijking tot hun vorige albums Sigh No More (2009) en Babel (2012) wil de band met hun derde plaat een nieuwe muzikale weg inslaan. Het nieuwe geluid wordt door Mumford & Sons omschreven als 'een ontwikkeling, geen uitgangspunt'.
"Tegen het einde van onze Babel-tournee speelden we tijdens de soundchecks altijd nieuwe nummers en daarin kwam geen banjo of kickdrum voor. We zeiden niet hardop: ‘Geen akoestische instrumenten', maar ik denk dat we allemaal het verlangen hadden de boel eens op te schudden. Het schrijven zelf is niet drastisch veranderd; het werd eerder geleid door het gevoel niet weer hetzelfde te willen maken. Daarbij raakten we opnieuw in de ban van de drums. Zo simpel is het."
- Mumford & Sons

Sigh No More
De vierkoppige Londense folkband Mumford & Sons al sinds 2007 muziek. Voordat de band eind 2009 doorbrak, speelde de groep in tientallen kleine zaaltjes in Engeland. Met het debuutalbum Sigh No More bereikte de groep niet alleen Engeland, maar ook onder meer Nederland, Australië en Vlaanderen.
Mumford & Sons - 'The Cave'
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Babel
Het tweede studio-album Babel kwam in het najaar van 2012 uit. De plaat bevat tracks als 'Babel', 'Hopeless Wanderer', 'Lovers Of The Light' en 'I Will Wait'. In september 2013 kondigde de band aan een lange pauze te gaan nemen.
Mumford & Sons - 'I Will Wait'
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd
3FM nieuws
Bente & BLØF spelen 'Hoe hou ik dit vast' in de 3FM Live Box3FM nieuws
Stijn de Vries (o.a. Wie Is De Mol) vervangt Mai tijdens zwangerschapsverlof3FM nieuws
Billie Eilish in de Ziggo Dome: dit is wat jij kan verwachten van de HIT ME HARD AND SOFT TOUR3FM nieuws
Tom Odell in gesprek met Wijnand over Billie Eilish, nieuwe muziek en zijn inspiraties