3FM nieuws
Frank en Eva vragen aandacht voor Alzheimer
- Nieuws
- Frank en Eva vragen aandacht voor Alzheimer
Voor dementie is er in veel gevallen nog geen medicijn of remedie. Om aandacht te vragen voor deze verschrikkelijke ziekte is er vanavond op NPO 1 de special ‘Herinneringen voor het leven - stop dementie’ te zien.
Lewy Body
Ron werkt mee aan dit programma omdat zijn moeder een heftige vorm van dementie heeft, Lewy Body. Bij deze vorm komen vaak ook waanbeelden kijken. Naar deze specifieke vorm is in de medische wereld weinig onderzoek gedaan. Zijn moeder is vrij jong, 66 jaar. Mensen linken dementie meestal aan oude mensen. Maar rond haar 60e zagen ze de eerste tekenen al, de impact hiervan op haar leven en dat van haar naasten is groot.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

HUMAN
Het verhaal van 'Mama Pride' Helene, die een Pride wilde organiseren in Zierikzee
3FM nieuws
Bazart sluit met 'Nooduitgang' een moeilijke tijd af in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Welke albums horen thuis in de top 10 beste albums aller tijden?
3FM nieuws
Help mee Jelte's (mogelijk) laatste verjaardag te vieren: koop een croissantje en steun Serious Request 2024 en Metakids