Damien Rice had een haai in zijn hoofd
- Nieuws
- Damien Rice had een haai in zijn hoofd
Damien Rice was dinsdagochtend 28 oktober te gast bij Giel en vertelde openhartig over de haai die in zijn hoofd zat tijdens het optreden in Carré.

De Ierse singer-songwriter Damien Rice stond dinsdagochtend 28 oktober weer fris en fruitig op De Speelplaats! Hij liet tijdens de ochtendshow van Giel onder andere zijn oud-3FM Megahit 'I Don't Want To Change You' horen.
Damien had een haai in zijn hoofd!
Damien Rice speelde maandagavond 27 oktober in een uitverkocht Carré. De volgende morgen vertelde hij bij Giel over zijn "interesting gig" in het Amsterdamse theater. Bij opkomst ging het nog allemaal prima met de singer-songwriter, maar na een paar minuten op het podium dook er een haai op in zijn hoofd. Vandaar dat Damien ook helemaal niets tegen het publiek heeft gezegd tijdens het optreden. Giel vroeg voor de zekerheid nog of hij drugs had gebruikt, maar dat was niet het geval. Het was gewoon een hele intense ervaring, waar Damien overigens wel heel erg van genoten heeft!
Damien Rice - 'I Don't Wan't To Change You'
Damien Rice - '9 Crimes'
Damien Rice - 'Trusty And True'
Uhh wat?! Damien Rice had een haai in zijn hoofd...
Gerelateerd

3FM nieuws
The Indien treedt op met ex-3FM Megahit ‘How Many Nights’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
De knaller van een 3FM Megahit van deze week is 'Die On This Hill' van Sienna Spiro
3FM nieuws
Hilarisch! Kijk nu de hele Larp-aflevering met Bente, Roxeanne Hazes en Julien
3FM nieuws
Wijnand & Jamie halen met ultramarathon €190.152 op voor 3FM Serious Request