Robbie Williams concert in bioscopen
- Nieuws
- Robbie Williams concert in bioscopen


Het concert dat Robbie Williams 20 augustus in Tallinn in Estland geeft, is live te zien in zestien Nederlandse bioscopen.
Geen kaarten kunnen scoren voor het uitverkochte concert van Robbie Williams in de Amsterdam ArenA op 13 juli? Niet getreurd, want het optreden dat de Britse zanger op 20 augustus in Tallinn in Estland geeft, is live te zien in zestien verschillende Pathé-bioscopen in Nederland.
Take The Crown Tour
Het concert van Robbie Williams in Tallinn is te bekijken in Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Breda, Delft, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Maastricht, Rotterdam, Scheveningen, Tilburg, Zaandam en Zwolle.
Ook in veel andere Europese landen kan men meekijken naar het concert van Robbie Williams in de Tallinn Songfestival Grounds, dat onderdeel is van zijn Take The Crown Tour.
Robbie Williams werkt met Done & Dusted
Tijdens de tour speelt Robbie Williams niet alleen nummers van zijn soloplaten, maar ook enkele hits die hij met Take That had. De show duurt ongeveer een uur en veertig minuten en de liveregistratie wordt geproduceerd door Done & Dusted.
Dat productiebedrijf was eerder verantwoordelijk voor de televisie-uitzending van de openingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen en concertregistraties van Coldplay in Barcelona en Adele in The Royal Albert Hall in Londen.
Trailer Robbie Williams concert in bioscopen
Gerelateerd
3FM nieuws
Surprise! The Last Dinner Party crasht privéluistersessie van fans3FM nieuws
Zorgt Doja Cat dit jaar voor DE popherfst?3FM nieuws
Festivaldirecteur Ide Koffeman over 10 jaar Down The Rabbit Hole: "Waar we mee zijn begonnen zit er nog steeds in."3FM nieuws
Oscar and The Wolf in de Golfkar: “Ik heb een heel leger aan dansers”