3FM nieuws
Kylie hoeft geen Pet Shop Boys
- Nieuws
- Kylie hoeft geen Pet Shop Boys

Gelukkig voor de Pet Shop Boys heeft Kylie Minogue nooit iets gedaan met de nummers die de mannen voor haar schreven.Het duo schreef een aantal nummers voor het nieuwe album van Kylie Minogue, maar de zangeres liet nooit iets van zich horen. "We hebben nooit meer iets van haar gehoord en we doen het ook nooit meer", aldus de mannen.
Inspiratie
Maar aan elke verhaal zit een positieve kant. Nu blijven er mooi een paar hits liggen voor de Pet Shop Boys zelf. Eén ervan hebben ze gebruikt. Daarnaast zijn ze geïnspireerd door de popsound die ze voor Kylie gebruikten en dit hoor je terug op het nieuwe album van de Boys: Yes.
Xenomania
Voor Yes hebben de mannen samengewerkt met productieteam Xenomania, dat ook samen met Girls Aloud en Gabrielle Cilmi werkte. Het album is vanaf 23 maart verkrijgbaar.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Froukje brengt energie met 'Iedereen Gaat Vreemd' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Harry Styles geeft exclusieve show én sombr en Niall Horan doen cross-over
3FM nieuws
Duik met Sef in zijn 4 nominaties voor de 3FM Awards: van Lowlands tot Lieve Monsters
3FM nieuws
DI-RECT bewijzen: Rock 'n Roll never dies bij de 3FM Awards