Alamo Race Track in 3voor12 Radio
- Nieuws
- Alamo Race Track in 3voor12 Radio
Inval-Roosmarijn en professioneel brildrager Paul Rabbering ontving donderdag 19 maart de mannen van Alamo Race Track in de studio.

Alamo Race Track
Alamo Race Track ken je misschien van de prachtige track 'Black Cat John Brown'. De band heeft inmiddels drie albums uitgebracht, maar de afgelopen jaren was het bijzonder stil rondom Alamo Race Track. Dit jaar zijn de mannen terug. Bijna vier jaar na hun laatste plaat brengen ze 20 maart het gloednieuwe album Hawks uit. De band kwam in 3voor12 Radio alvast een voorproefje van het nieuwe werk spelen en bijpraten over wat er in de afgelopen jaren gebeurd is.
Alamo Race Track - 'The Trail'
Alamo Race Track - 'Everybody Let's Go'
Alamo Race Track - 'Hawks'
Interview Alamo Race Track
Roosmarijn vanaf SXSW
Terwijl Paul het fort in Hillywood bewaakt, komt Roosmarijn live vanaf de andere kant van de Grote Plas. Zij is nog steeds op South by Southwest (SXSW) en brengt daar elke dag in 3voor12 Radio verslag van uit. Ook donderdagavond heeft ze weer een bijdrage.
Check Hawks op de 3voor12 Luisterpaal
Gerelateerd
3FM nieuws
Douwe Bob brengt met 'Funny' licht en muziek naar de 3FM Live Box3FM nieuws
‘Old Phone’ van Ed Sheeran is een trip terug naar wie je ooit was – durf jij ‘m aan te zetten?3FM nieuws
Protestfest: Sophie Straat, Sef en Milo van Goldband spreken zich uit3FM nieuws
Hannah Mae vervangt S10 op Bevrijdingsfestivals