Myrd schreef 'Blijf Nog Even' voor overleden vriend
- Nieuws
- Myrd schreef 'Blijf Nog Even' voor overleden vriend
Voor zijn overleden vriend Regis Crolla die op vlucht MH17 zat schreef Myrd het nummer 'Blijf Nog Even'. Hij zong het liedje woensdag 23 juli, op de dag van nationale rouw, live bij Giel.
Myrd en Regis zaten samen op de basisschool. De 19-jarige Regis zat op de MH17-vlucht. Hij was op weg naar Bali om daar vakantie te vieren met zijn moeder die al in Indonesië was.
Myrd - 'Blijf Nog Even'
Myrd hoorde donderdagavond over het neergestorte vliegtuig maar zag pas later op Facecook dat zijn beste vriend van de basisschool op die vlucht zat. Speciaal voor hem schreef hij het nummer 'Blijf Nog Even'. Giel kreeg een linkje doorgestuurd van een luisteraar met het nummer en was zo onder de indruk dat hij Myrd uitnodigde om langs te komen in de studio.
Gerelateerd

3FM nieuws
The Indien treedt op met ex-3FM Megahit ‘How Many Nights’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Love Spells is je volgende favoriete dreampopsensatie
3FM nieuws
De kunst van Nederlandse songteksten, volgens Tom van Kalmthout en Dario Goldbach
3FM nieuws
Kijk terug: Lowlands-directeur Camiel le Rutte co-host bij 3voor12 Radio