Lady Gaga dankt fan met filmpje over pesten
- Nieuws
- Lady Gaga dankt fan met filmpje over pesten
Lady Gaga bedankt een Canadese fan met een persoonlijke videoboodschap voor zijn acties tegen pesten.

De 17-jarige Jacques uit Toronto werd op de lagere school veel gepest door zijn medeleerlingen. Zij noemden hem homo, omdat hij graag mee wilde doen met toneel. Naar aanleiding van deze ervaring, organiseerde hij op zijn vervolgopleiding meerdere evenementen om pesten onder de aandacht te brengen.
Lady Gaga bedankt fan met videoboodschap
Ook schakelde hij de hulp in van beroemdheden waaronder die van Lady Gaga van wie Jacques een groot fan is. Als reactie stuurde de wereldberoemde zangeres haar fan een persoonlijke videoboodschap om hem te bedanken voor zijn acties tegen pesten:
'I just wanted to tell you how proud I am of you for being such a strong advocate of the lesbian, gay, bisexual and transgender community in your school.'
Bekijk de videoboodschap:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd
3FM nieuws
Frenna, Dylisa, Ronnie Flex en meer: dit zijn de winnaars van de FunX Awards3FM nieuws
Op deze festivals staan (ex-)3FM Talents deze zomer te stralen3FM nieuws
Calvin Harris vecht terug tegen copyright claim: "het is niet hetzelfde!"3FM nieuws
Robbie Williams komt met meest ambitieuze project tot nu toe