3FM nieuws
Ook o.a. Paaspop moet noodgedwongen cancelen
- Nieuws
- Ook o.a. Paaspop moet noodgedwongen cancelen
Net als veel andere festivals is ook Paaspop nu definitief van de baan. Vrijdag heeft het demissionair kabinet de knoop doorgehakt en de maatregelen rondom evenementen tot zeker 20 september doorgezet.
Paaspop, dat normaal gesproken altijd in het paasweekend plaatsvindt, zou eenmalig georganiseerd worden in het weekend van 3 t/m 5 september. Dit besluit werd destijds genomen om meer zekerheid te hebben om het festival door te laten gaan.
Ook nu moet het Schijndelse festival nog een half jaar opschuiven. Op 15, 16 en 17 april proberen ze het voor een vierde keer. Lees hieronder het volledige statement.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
3FM nieuws
#livegoals: deze acts check jij dit weekend op Paaspop3FM nieuws
Roxy Dekker, Joost, Goldband, Son Mieux, S10 en nog veel meer aangekondigd voor Paaspop 20253FM nieuws
Dua Lipa deelt usb-stick uit met Troye Sivan remix tijdens concert3FM nieuws
Sugababes' Matya Buena over de zeroes, Lowlands en nieuwe single 'Jungle'