Onthulling standbeeld Coen en Sander
- Nieuws
- Onthulling standbeeld Coen en Sander
Operation Farewell: completed. Wijnand Speelman had de taak om het standbeeld voor Coen en Sander op te halen op de uiterst geheime locatie in Maasbommel.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Maanden is er in het opperste geheim gewerkt aan het afscheidscadeau voor Coen en Sander. Onder de noemer Operation Farewell was Maasbommel het creatieve centrum van het radio-universum waar met militaire precisie gekneed, geboetseerd, geschraapt en gegoten werd.
Exact volgens plan
Wijnand had de belangrijke taak om het standbeeld op te halen bij Atelier Het Kunsthoff, even het belangrijkste punt van Nederland. Caroline Hörchner legde, exact volgens schema, nog even de laatste hand aan de twee jongens en deze wassen versie ging mee naar Hilversum. Binnenkort prijkt de bronzen editie bij de twee mannen op de schoorsteenmantel.
Want wat geef je de mannen die alles hebben? Een standbeeld natuurlijk! Van zichzelf!

Gerelateerd

3FM nieuws
Chase & Status keren zich tegen AI: "Wij willen juist laten horen hoe authtenticiteit het sterkste is”
3FM nieuws
Ed Sheeran geeft fouten toe, Madonna x Charli XCX collab en meer...
3FM nieuws
Ready voor de moshpit? Win tickets voor de afsluiter van IJSLAND ERA 2
3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”