What Went Down is 3FM Album van de Week
- Nieuws
- What Went Down is 3FM Album van de Week
3FM roept de nieuwe plaat van de Britse band Foals uit tot Album van de Week. Heb je 'm al geluisterd? Dat kan onderaan dit artikel. En wist je dat de nieuwe muziek is opgenomen in het pittoreske Franse Saint-Rémy-de-Provence? Meer geinige feitjes check je hieronder:

Geschreven in de regen, opgenomen in de zon
Het album is geschreven in hun "stinkbox" (zoals ze dat zelf zo leuk omschrijven) in thuishaven Oxford en opgenomen in het romantische en zonnige dorpje Saint-Rémy-de-Provence in Frankrijk. Dit deden ze met James Ford, de producer die met vele artiesten samenwerkt, zoals Arctic Monkeys, Mumford and Sons en HAIM.
Waanzinnige Vincent
De Britse band heeft zich voor de muziek onder andere laten inspireren door de beroemde Nederlandse schilder Vincent van Gogh. De waanzinnige kunstenaar, die naast zijn werken ook beroemd is omdat hij een stukje van zijn linkeroor af sneed, werd opgenomen in hetzelfde dorpje als waar de band hun plaat opnam. Ter inspiratie, zullen we maar zeggen... Want frontman Yannis Philippakis wilde dichterbij 'de gek' in zichzelf komen.
Of je die "madness" terughoort in de muziek, mag je zelf bepalen. Check hieronder hun plaat, via Spotify en Deezer.

Foals - What Went Down
3FM Megahit
Foals kwam vanaf juni op de proppen met de eerste voorproefjes van het album, 'What Went Down' en 'Mountain At My Gates'. Die laatste werd uitgeroepen tot 3FM Megahit.
Gerelateerd

3FM nieuws
Van conflict naar collab, Olivia vecht voor fans, Julia is back en Sef en Roxy in concert!
3FM nieuws
De grote geldverzamelaar: het verhaal van de Glazen Huis-schaal
3FM nieuws
3FM Serious Request werkt dit jaar met Hidden Disabilities Sunflower keycord
3FM nieuws
Gastlessen met Julien Kooij bij de Gabriel school in Den Bosch. Afl 1