3FM nieuws
Katy Perry wordt boerin
- Nieuws
- Katy Perry wordt boerin
Een interessante wending in de carrière van Katy Perry; als het aan haar ligt wordt ze boerin.

Katy Perry wil haar kinderen graag op laten groeien op het platteland. Binnenkort trouwt de 25-jarige zangeres met comedian Russel Brand. Alhoewel het stel nu nog kinderloos is, denkt ze daar over een tijdje verandering in te brengen.
Katy geen nep-boerin
'Ik wil iets typisch Brits doen, zoals een grote boerderij kopen en onze kinderen in de buitenlucht laten rondrennen', vertelt Katy aan de Britse krant The Sun. 'Ik wil het wel helemaal goed doen. Ik wil niet dat we nepboeren worden.'
Eerlijke rolverdeling
Perry heeft de rolverdeling ook al bedacht: 'Ik verwacht dat Russell de koeien melkt en de eieren verzamelt, terwijl ik rondren in de boerderijwinkel en taarten bak. Het zou de perfecte plek zijn om een gezin te starten. Engeland is zo mooi groen, daar zou ik graag mijn kinderen zien opgroeien', vertelt de zangeres bloedserieus.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Chase & Status keren zich tegen AI: "Wij willen juist laten horen hoe authtenticiteit het sterkste is”
3FM nieuws
Olivia Rodrigo trapt haar tour af, Madonna met Sabrina Carpenter en Charli xcx bij de VMA's en meer
3FM nieuws
Isabèl Usher laat in 3FM Live Box zien dat ze een echte popster is
3FM nieuws
Jamie Miller brengt dansbare Megahit ‘Babydoll’ naar de 3FM Live Box