Maaike van DBSSW op 1 in iTunes Top 100
- Nieuws
- Maaike van DBSSW op 1 in iTunes Top 100


Maaike, een van de deelnemers van De Beste Singer-Songwriter van Nederland, is op nummer 1 in de iTunes Top 100 binnengekomen.
Maaike Ouboter zong tijdens haar optreden in De Beste Singer-Songwriter van Nederland een nummer dat geïnspireerd was op haar overleden moeder. Eric Corton, Giel Beelen en Sanne Hans hielden het alledrie niet droog en waren diep onder de indruk. Dat ze door zou gaan naar de volgende ronde was dan ook bijna geen verrassing meer. Giel zei na haar nummer namelijk: "Ik zou niet heel veel plannen maken deze zomer."
Maaike op nummer 1 met 'Dat Ik Je Mis'
Aan het einde van aflevering twee bleek inderdaad dat Maaike samen met Michael en Jasper door is naar de finale. Maar dat is niet het enige goede nieuws voor haar. Met het nummer 'Dat Ik Je Mis' steeg Maaike binnen één dag naar nummer 1 in de iTunes Top 100.
Michael en Chayah ook in iTunes Top 100
Maar ze is niet de enige kandidaat uit aflevering twee van De Beste Singer-Songwriter van Nederland met een plekje in de Top 100. Ook Michael Prins en Chayah van Diermen staan er in. Michael heeft met zijn nummer 'Close To You' een vijfde plek in de Top 100 weten te bemachtigen en Chayah staat met 'Tongue Twisted Lines' op nummer 96.