Een bitch daten is Nooit Grappig
- Nieuws
- Een bitch daten is Nooit Grappig


Nicole Kinsbergen uit Amsterdam lanceert volgende maand een nieuwe datingapp voor honden! Op de app kun je zien of er in de buurt honden zijn waar jouw hond mee kan spelen.
Na Tinder, Grinder en Second Love komt er nu ook een datingapp voor honden! Nicole Kinsbergen lanceert volgende maand namelijk de app DoggyDating. Je zou denken, daar komt geen hond op af.
Je hond op de kaart zetten
Met de app kunnen baasjes in één klik op de kaart zien waar andere honden worden uitgelaten en aan 't lijntje worden gehouden. Je kunt dus heel eenvoudig zoeken, kiezen en een lekker wijf tekkelen.
Je hond en profile
Iedere hond krijgt een eigen profiel met foto, naam, leeftijd, ras, geslacht, noem 't maar op. Ook kun je vrienden (van de hond ja, de beestjes waar jouw Fikkie het Frolic'st van wordt) als favoriet markeren. Je krijgt dan een melding als deze honden worden uitgelaten.
Laat jouw Nooit Grappig weten
De bonzo krijgen is Nooit Grappig. Welke creatieve Nooit Grappig kun jij bij dit nieuws bedenken? Laat het weten in een reactie hieronder!
Gerelateerd
3FM nieuws
Pommelien Thijs in de golfkar op Pinkpop: "Ik wil met Sef of Bente collaben"3FM nieuws
Op deze festivals staan (ex-)3FM Talents deze zomer te stralen3FM nieuws
3FM Talent Hiqpy na hun allereerste Pinkpop show: “We fucking did it!"3FM nieuws
Festivaldirecteur Maurits over BKS25: “Natuurlijk is het jammer dat Fontaines D.C. er niet is”