The Cure bevestigt Pinkpop optreden
- Nieuws
- The Cure bevestigt Pinkpop optreden
Pinkpopbaas Jan Smeets wilde het eerder nog niet bevestigen bij Giel, maar de band heeft het nieuws woensdag zelf bekend gemaakt.

Update 18-01-2012: The Cure heeft nieuwe namen toegevoegd aan het rijtje festivals waar ze deze zomer zullen spelen, waaronder Roskilde in Denemarken en Pinkpop. The Cure staan 26 mei in Landgraaf, aldus de band op zijn website.
16-01-2012
De Engelse band heeft op zijn website aangekondigd dat ze deze zomer als headliner op meerdere grote Europese festivals te vinden zijn. De eerste drie festivals zijn al bekend gemaakt.
The Cure nog niet officieel bevestigd voor Pinkpop
Het was al bekend dat Pinkpop in onderhandeling is met het management van The Cure. Het festival staat nog niet tussen de officieel bevestigde namen, maar Giel heeft dit weekend tijdens Eurosonic/Noorderslag van zeer betrouwbare bronnen gehoord dat de band naar Landgraaf komt.
Giel belde met Pinkpopbaas Jan Smeets
Giel belde maandag (16 januari) in zijn radioshow met festivalbaas Jan Smeets over het nieuws. De DJ deed zijn best om ook van hem een bevestiging te krijgen, maar Smeets wilde er op dat moment nog geen harde uitspraken over doen.Toch blijft Giel bij zijn statement: 'The Cure staat op Pinkpop'.
Gerelateerd

3FM nieuws
Mick Jagger verbleef twee weken in geheim appartement Ziggo Dome
3FM nieuws
Nederland doet definitief niet mee aan Eurovisie Songfestival 2026
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
Dat was hollen: beleef de Hollen Naar De Bossche Bollen nog een keer