Wat is jouw Concert At SEA Top 3?
- Nieuws
- Wat is jouw Concert At SEA Top 3?
De ondergaande zon, de lieve mensen, de lekkere muziek. Concert At SEA 2014 was weer een doorslaand succes. Maar wat vond jij het aller-, allerleukst?

We kunnen het niet vaak genoeg zeggen: hier aan de kust, de Zeeuwse kust, is het goed vertoeven. Concert At SEA vindt hier elk jaar plaats op één van de mooiste festivallocaties. De twee podia liggen op de Brouwersdam en er is zelfs een klein podiumpje direct aan zee.
Wat is jouw Concert At SEA Top 3?
Op zo'n toplocatie kun je alleen maar een topfestival houden. Maar waar heb jij het meest van genoten? Stond je vooraan bij Jett Rebel? Lag jij te chillen op het strand toen Jacqueline Govaert daar speelde? Of stond je te zwijmelen bij Chef'Special? Was Ilse DeLange je favoriet? Of kon je gewoon geen genoeg krijgen van BLØF? Wij zijn benieuwd naar jouw Top 3!
En stuur je leukste festivalfoto ook even via de gratis 3FM-app!
Foto's Concert At SEA 2014
Gerelateerd

3FM nieuws
Troye Sivan schrijft een liefdesbrief aan de vrouwen in zijn leven met album: She's the Best
3FM nieuws
Chappell Roan begint als dj, Fleetwood Mac op het podium bij sombr, RAYE kondigt bijzondere act aan en meer
3FM nieuws
IJSLAND en De Staat live op 3voor12 Song van het Jaar 2026
3FM nieuws
Deze Zeroes-sterren houden ons in 2026 nog steeds bezig