21 van Adele 10 miljoen keer verkocht in de V.S.
- Nieuws
- 21 van Adele 10 miljoen keer verkocht in de V.S.
Adele's album 21 is heel toevallig het 21ste album dat in de V.S. meer dan 10 miljoen keer verkocht is.

In Amerika moet je veel meer albums verkopen om de 'Diamond' status te bereiken, dan bijvoorbeeld in Nederland. Een album krijgt die status daar pas als het 10 miljoen keer verkocht is. De Britse Adele is dit gelukt met haar album 21, dat nog geen twee jaar geleden uitkwam. Dat meldt Nielsen SoundScan, het bedrijf dat sinds 1991 de verkoopcijfers bijhoudt voor o.a. Billboard.
21 is 21ste album met 'Diamond' status
Adele mag zich hiermee bij een select groepje voegen. Tot voor kort waren er volgens de telling van Nielsen SoundScan maar twintig albums met de 'Diamond' status. Dat maakt Adele's 21 heel toepasselijk nummer 21 in het rijtje.
Gerelateerd
3FM nieuws
Dit was Pinkpop 2025: zon, zweet en hete shows3FM nieuws
Hiigo op hun meest eerlijk met ‘Niets Meer’ in de 3FM Live Box3FM nieuws
Festivaldirecteur Ide Koffeman over 10 jaar Down The Rabbit Hole: "Waar we mee zijn begonnen zit er nog steeds in."3FM nieuws
Oscar and The Wolf in de Golfkar: “Ik heb een heel leger aan dansers”