John Coffey speelt Tony Hawk-soundtrack
- Nieuws
- John Coffey speelt Tony Hawk-soundtrack
"We are playing the fucking entire Tony Hawk Pro Skater 2 soundtrack!", liet John Coffey vanochtend weten. Op 13 en 14 mei brengt de band de soundtrack van deze old school videogame tot leven.
De game zelf was al te gek, maar de soundtrack van Tony Hawk Pro Skater 2 was fantastisch. Rage Against The Machine, Bad Religion, Papa Roach, Millencolin, Lagwagon; je vindt ze er allemaal op terug. En al die songs gaat John Coffey spelen. Op 13 en 14 mei. Waar? In een skatepark, natuurlijk. Daarbij krijgen ze in ieder geval de hulp van The Cool Quest-zamger Vincent.
Op 13 mei speelt de band tussen de halfpipes en ramps in Area 51 in Eindhoven, een dag later staan ze op skatepark Burnside in Deventer. Wil je erbij zijn? Zaterdag start de kaartverkoop.

Gerelateerd

3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
Draai in het Glazen Huis tijdens Serious Request 2025
3FM nieuws
3FM Serious Request werkt dit jaar met Hidden Disabilities Sunflower keycord
3FM nieuws
Zo haalt de Prinses Margrietschool in Spankeren geld op voor 3FM Serious Request. Gastlessen Afl 2