Bastille voelt zich waardeloos vergeleken met Muse
- Nieuws
- Bastille voelt zich waardeloos vergeleken met Muse


Het voorprogramma van Muse verzorgen was een leuke maar ook nederige ervaring voor de heren van Bastille.
De Britse band Bastille speelde dit jaar in het voorprogramma Muse tijdens hun Europese stadiontour. Volgens het viertal uit Londen, dat momenteel een grote hit scoort met 'Pompeii', stelde hun support act niets voor in vergelijking tot de show van Muse.
Bastille op Glastonbury
De heren van Bastille stonden vrijdag 28 juni op Glastonbury en spraken na afloop van het optreden over het spelen in stadions. Frontman Dan Smith zei:
"We hadden voorheen nooit gedacht dat we zulke optredens zouden doen, dus we lieten het allemaal gebeuren en we genoten ervan, én de mannen van Muse zijn leuke kerels.
Er was een interessante line-up en het publiek was geweldig, maar als je met Muse speelt, wordt dat alles meteen in perspectief geplaatst - iedereen was daar om hen te zien doen waar ze het beste in zijn. We stonden onderaan het affiche, op de plek waar we horen, maar het was leuk. We keken constant om ons heen met de gedachte 'this is mental'."
Gerelateerd

3FM nieuws
The Indien en Marcel Veenendaal schitteren met ‘How Am I Gonna Love Myself’ tijdens de 3FM Awards
3FM nieuws
Sef zet de 3FM Awards compleet op zijn kop
3FM nieuws
Nieuwe podcast alert: Barend & Benner ranken de meest aparte recensies
3FM nieuws
Dit was Internationale Vrouwendag met Vera On Track