Joost Klein eist extra hoorzittingen, zaak mogelijk uitgesteld
- Nieuws
- Joost Klein eist extra hoorzittingen, zaak mogelijk uitgesteld
Joost Klein heeft geëist dat het Openbaar Ministerie in Zweden extra politieverhoren doet. Deze verhoren zouden moeten komen van Nederlandse getuigen, waardoor de Zweedse politie een internationaal rechtshulpverzoek moet doen. Hierdoor zal de zitting die nu nog in juni gepland staat verschuiven.
Het proces zou hierdoor maanden langer kunnen duren. De advocaat van Joost Klein liet eerder al weten dat zijn cliënt alle beschuldigingen ontkent en dat hij niets verkeerds heeft gedaan. Toen liet de advocaat al weten dat de zaak mogelijk langer zou kunnen duren.
Gisteren reageerde Joost Klein voor het eerst publiekelijk op het fiasco rondom het Eurovisie Songfestival. Tijdens een optreden in Canada riep hij kort maar krachtig: “Fuck Eurovision”. Bekijk het fragment hieronder.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM nieuws
Joost spreekt zich voor het eerst uit over Songfestival
3FM nieuws
Unseen Heroes: Tantu Beats maakte het meest gestreamde Nederlandse nummer
3FM nieuws
Joost Klein in 2026 in de Ziggo Dome: zijn grootste show tot nu toe
3FM nieuws
Alles wat je moet weten over Joost Klein en 3FM Megahit 'Europapa'