Arcade werkt aan opvolger The Suburbs
- Nieuws
- Arcade werkt aan opvolger The Suburbs


De rockers van Arcade Fire staan te vlammen in de studio voor een nieuw album dat eind 2013 klaar moet zijn.
De Canadese rockers van Arcade Fire zijn druk met een nieuw studioalbum. Dat vertelt drummer Jeremy Gara aan CKCU, een radiostation in Ottowa, de hoofdstad van Canada. Het nieuwe album moet eind 2013 klaar zijn.
Arcade Fire: "Working on music and growing beards"
Jeremy Gara vertelt: "We're in the studio pretty much full-time just doing what we do. And we kind of shut the door." De band heeft het afgelopen jaar weinig interviews gegeven en fotoshoots gedaan. De mannen richten zich volledig op hun muziek. "We're just working on music and growing beards," grapt de drummer. Natuurlijk is er ook tijd voor ontspanning: "We are going out to dinner together a lot," aldus Jeremy Gara.
Geen haast achter nieuw album
Jeremy Gara vertelt daarbij dat de band nog niet heel ver is met het opnemen. De band voelt namelijk geen druk van platenlabels of managers. Bovendien is er geen tijdschema en zijn er geen deadlines. "It's kind of coming along," aldus de drummer
Arcade Fire - 'We Used To Wait'
'We Used To Wait' was de tweede single van Arcade's laatste album, The Suburbs, uit 2010. Check het nummer hieronder.
Gerelateerd

3FM nieuws
Bruno Mars in de ArenA: Grote meezingers, spectaculaire visuals en een man die thuishoort op het podium
3FM nieuws
IJSLAND wilde blikseminslag tijdens hun Down The Rabbit Hole optreden
3FM nieuws
Van Ariana Grande tot aan De Staat: deze albums kun je deze zomer verwachten
3FM nieuws
Pitbull verovert de GelreDome met iconische hits, motiverende quotes en zijn bald-e's