DI-RECT helemaal los op De Speelplaats
- Nieuws
- DI-RECT helemaal los op De Speelplaats
Het zevende studioalbum van DI-RECT, Daydreams In A Blackout, komt vrijdag 4 april uit en daarom zijn de Haagse rockers deze week elke dag even bij Giel!

De heren van DI-RECT staan van maart 31 maart tot vrijdag 4 april elke dag bij Giel op De Speelplaats om iets van hun nieuwe plaat Daydreams in A Blackout te laten horen. Ook hoor je elke dag een awkward verhaal over een van de leden van DI-RECT.
Direct naar het DI-RECT weekoverzicht bij Giel!
Het Awkward-verhaal van Marcel
Na het poep-incident van Jamie en het Kelly-verhaal van Spike was het vandaag de beurt aan Marcel. Bas wist een leuk Awkward-verhaal over de zanger te vertellen. Iets met ballonnen:
DI-RECT live bij Giel
Elke dag spelen de mannen van DI-RECT een track van hun nieuwe album Daydreams in A Blackout én een cover. Zoals we dat van de coverkoningen van DI-RECT gewend zijn, doen ze dat vol energie.
DI-RECT - 'That Would Be Something'
DI-RECT - 'Electric Submission'
Gerelateerd

3FM nieuws
Wil jij naar 8 festivals deze zomer? Strijd mee voor het 3FM Gouden Festivalbandje!
3FM nieuws
Haute & Freddy: hysterische circusdiva's veroveren jouw pophart
3FM nieuws
Bazart geeft een spectaculair optreden in de 3FM Livebox
3FM nieuws
Mark & Mai organiseren concert voor kleinere mensen met Jesse Hoefnagels