3FM nieuws

De carnavalshit van Ekstra Weekend in de prijzen?

  1. Nieuwschevron right
  2. De carnavalshit van Ekstra Weekend in de prijzen?

Hysterie, toeters en bellen. Doe de polonaise op de carnavalskneiter van Ekstra Weekend!

De week is als een snelkookpannetje. De hele week de druk op bouwen en dan op vrijdagavond het ventieltje losgooien. PFIEEEUW! En die stoom kun je prima afblazen bij Ekstra Weekend. Chaos en anarchisme, maar ook toeters en bellen.

Jaalalalalala

En laten dat nu de ingrediënten zijn voor carnaval. Wie op het geniale idee kwam bij Ekstra Weekend om een carnavalshit te maken... hij verdient een vaantje. Want laten we eerlijk zijn carnaval en Ekstra Weekend passen bij elkaar als Yin en Yang, Bassie en Adriaan en Tom en Jerry. Ekstra Weekend is elke week een mini-carnavalletje op je radio!

Gerard Ekdom & Michiel Veenstra ft DJ Gerrit & DJ Jordy met 'Jaalalala 2011!'

Gerard en Michiel zijn een muzikale samenwerking aangegaan met gerenommeerde DJ's Gerrit en Jordy. Dit heeft geresulteerd in een pareltje van een compositie. En let vooral ook op de spitsvondige tekst. Logisch dat Gerard Ekdom & Michiel Veenstra ft DJ Gerrit & DJ Jordy met 'Jaalalala 2011!' genomineerd zijn voor de beste carnavalshit van het jaar door Giel

>> Stem op Gerard Ekdom & Michiel Veenstra ft DJ Gerrit & DJ Jordy met 'Jaalalala 2011!'

Taart

En dat is niet eens de enige prijs waarvoor ze genomineerd zijn. Gerard en Michiel maken ook nog kans op een heerlijk slagroomtaart. Met geconfijte kersjes. Als 'Jaalalala' de hele week op nummer 1 staat in de TV Oranje verzoekparade staat, dan krijgen Gerard en Michiel op vrijdag 25 februari in Ekstra Weekend die taart overhandigd. Om in te lijsten of op te smikkelen. De kans op tranen is groot.

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl