Fedde Le Grand in voorprogramma van Coldplay
- Nieuws
- Fedde Le Grand in voorprogramma van Coldplay
De Nederlandse DJ maakte niet alleen officiele remix van Coldplays nieuwe hit 'Paradise', hij staat ook in het voorprogramma van de heren.

Coldplay viert de lauch van het nieuwe album Mylo Xyloto woensdagavond (26 oktober) met een liveshow in Madrid. Het wordt om meerdere redenen een bijzonder concert.
Coldplay vraagt Corbijn en Fedde Le Grand
Het gehele optreden van Chris Martin en co wordt wereldwijd live uitgezonden op Youtube. Het was al bekend niemand minder dan de Nederlandse fotograaf en regisseur Anton Corbijn (Control en The American) die avond de regie in handen heeft.
Maar hij is niet de enige Nederlander die een grote bijdrage levert aan de avond. Fedde Le Grand, die al de officiële remix van de single 'Paradise' mocht maken, is gevraagd om als special guest het voorprogramma te verzorgen.
De trailer van het Coldplay-concert
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM nieuws
Ready voor de moshpit? Win tickets voor de afsluiter van IJSLAND ERA 2
3FM nieuws
Een vergeten paar oorbellen levert Malcolm Todd de 3FM Megahit op
3FM nieuws
Ed Sheeran vindt nieuw voorprogramma, Olivia Dean beschuldigd van plagiaat & Glastonbury wederom razendsnel uitverkocht
3FM nieuws
Chappell Roan begint als dj, Fleetwood Mac op het podium bij sombr, RAYE kondigt bijzondere act aan en meer