Komt 'planking' van slavenhandel?
- Nieuws
- Komt 'planking' van slavenhandel?
Rapper Xzibit is het niet eens met de planking-rage van dit moment. "Het komt voort uit de slavenhandel."

Moeten we nog uitleggen wat 'planking' is? Lijkt ons niet. De, op het eerste gezicht zo onschuldig ogende, online rage blijkt helemaal niet zo onschuldig te zijn van oorsprong. Rapper Xzibit schrijft het ontstaan van de 'plank' toe aan de slavenhandel.
Xzibit zet zich af tegen planking op Twitter
In drie verschillende tweets geeft X aan dat planken racistisch is. Hij noemt het dan ook THE dumbest shit ever en legt uit dat planking een manier was om slaven op schepen te vervoeren tijdens de slavenhandel.
Katie Perry en Justin Bieber planken wel
Grote artiesten als Katy Perry, Justin Bieber en Chris Brown zijn duidelijk wel fans van de rage en uploaden geregeld foto's op Facebook en Twitter waarop ze aan het planken zijn. Xzibit is het daar dus duidelijk niet mee eens.
De tweets van Xzibit
Ondertussen heeft Xzibit al een grote verzameling gemengde reacties gekregen op zijn tweets.
Lees hieronder de tweets en laat horen wat jij er van vindt.
Gerelateerd

3FM nieuws
Stuur jouw favo festival-anthems in voor de 3FM Festival Top 1003 en maak kans op 100 festivalmunten
3FM nieuws
Bekijk het liveblog terug over 3FM Trending Talent
3FM nieuws
The Weeknd After Hours Til Dawn Tour: dit kun je verwachten van het concert
3FM nieuws
The Weeknd zet groots in met indrukwekkende special effects, een setlist vol hits en veel charisma