3FM nieuws

Eerste namen EuroSonic Noorderslag bekend

  1. Nieuwschevron right
  2. Eerste namen EuroSonic Noorderslag bekend
De eerste namen van het festival vol talenten in het hoge noorden van Nederland zijn bekend. Wat een line-up!
14, 15 en 16 januari 2010 staat Groningen drie dagen volledig in het teken van muziek. Op de Europese muziekconferentie en showcase EuroSonic Noorderslag staan geen misselijke namen.

Top-acts op Noorderslag

Noorderslag draait om de beste Nederlandse acts van dit moment. De supertalenten die komen opdraven zijn onder anderen Waylon, Moke, Rigby, Go Back To The Zoo en Tim Knol. Daarnaast rocken nog 50 acts het dak eraf, maar deze zijn nog niet bekend.

EuroSonic in het teken van Noorwegen

Elk jaar staat EuroSonic, waar nieuwe Europese acts in de spotlights staan, in het teken van één land. Dit jaar is dat Noorwegen, een land dat qua muziek in alle stijlen wat te bieden heeft. Zo laten bijvoorbeeld Audrey Horne, Donkeyboy en Sivert Høyem zien wat ze in huis hebben.

Nog veel meer acts

Verder komen uit de rest van Europa nog veel meer bands en artiesten Groningen verblijden met een bezoekje, misschien minder bekend, maar ontzettend talentvol. Wat dacht je bijvoorbeeld van Jasper Erkens of Everything Everything?

Meer info en namen komen in de loop van tijd naar buiten op de website van het festival. Houd deze dus goed in de gaten!

>> Naar de site van EuroSonic Noorderslag

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl