Jake Bugg haalt uit naar Mumford & Sons
- Nieuws
- Jake Bugg haalt uit naar Mumford & Sons


In een interview met The Guardian noemde Jake Bugg Mumford & Sons 'posh farmers with banjos.'
Jake Bugg haalde flink uit naar Mumford & Sons in een interview dat hij met The Guardian had. De singer-songwriter stootte Mumford & Sons van de nummer 1 positie in de Britse albumcharts, maar lijkt dat niet echt als een overwinning te zien. "They just look like posh farmers with banjos to me. But I don't have anything against anyone's background," zei hij in het interview.
Authentieke singer-songwriter
Jake Bugg is pas achttien jaar oud, maar speelde al op het Glastonbury festival en mocht voorprogramma's doen voor The Stone Roses en Noel Gallagher. Hij wordt vooral geroemd om zijn authenticiteit en wordt vaak in één adem genoemd met grote inspiratiebronnen Oasis en Bob Dylan.
'Lightning Bolt' 3FM Megahit
De eerste single van Jake Bugg, 'Lightning Bolt', werd 3FM Megahit. Ook stond de singer-songwriter in november bij GIEL op De Speelplaats. Bekijk het optreden hieronder.
Gerelateerd

3FM nieuws
3FM Talent jet van der steen terug in Groningen tijdens ESNS
3FM nieuws
Ed Sheeran vindt nieuw voorprogramma, Olivia Dean beschuldigd van plagiaat & Glastonbury wederom razendsnel uitverkocht
3FM nieuws
Isabèl Usher laat in 3FM Live Box zien dat ze een echte popster is
3FM nieuws
Wil jij bij de albumrelease show zijn van Froukje? Andres geeft tickets weg!