Alanis Morissette op Bospop
- Nieuws
- Alanis Morissette op Bospop


De tweede hoofdact van Bospop is bekend. Alanis Morissette zal het festival in het Limburgse Weert afsluiten.
De organisatie van het tweedaagse festival kon eerder al bekend maken dat de headliner van dag niemand minder dan Lenny Kravitz is. Voor de zondag heeft het festival een waardige afsluiter gevonden in de Canadese zangeres Alanis Morissette.
De line-up van Bospop
In het totaal zijn er op dit moment drie namen van de line-up bekend. Naast Kravitz en Morissette is ook de Texaanse band Los Lonely Boys bevestigd. Meer namen volgen later deze maand belooft de organisatie.
Bospop 2012
Bospop is dit jaar op 7 en 8 juli. De locatie is net als voorgaande jaren het Evenemententerrein Weert Noord. De kaartverkoop voor Bospop 2012 start op zaterdag 25 februari 2012 om 10.00 uur via de website.
Gerelateerd

3FM nieuws
Sef knalt door: van Lowlands-legende tot grootste soloshow tot nu toe
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
De grote geldverzamelaar: het verhaal van de Glazen Huis-schaal
3FM nieuws
Signe (11) heeft zelf een zeer zeldzame spierziekte, maar zet zich in voor andere kinderen