16-jarige Nederlandse DJ maakt remix voor Jessie J
- Nieuws
- 16-jarige Nederlandse DJ maakt remix voor Jessie J
Erik van den Boom, a.k.a. DJ Erik Arbores, heeft een remix gemaakt van het nummer 'Thunder' van Jessie J.

De 16-jarige Nederlandse DJ Erik Arbores heeft een remix gemaakt van het nummer 'Thunder' van de Britse zangeres Jessie J.
Erik Arbores in DWDD
Wonderkind Erik ken je misschien wel door zijn bijdrages bij De Wereld Daait Door. Hij kwam in het tv-programma terecht omdat hij op zijn dertiende al naar de universiteit mocht. Tijdens het interview kwam Matthijs van Nieuwkerk er ook achter dat Erik graag muziek maakte. En daarna ging het balletje voor Erik rollen.
Erik Arbores maakt remix 'Thunder' van Jessie J
Erik Arbores heeft nu ook een remix mogen maken voor Jessie J, schrijft nu.nl. Zelf zegt hij hierover: "Ik ben groot fan van Jessie J. Haar muziek en stem zijn geweldig, dus ik was erg blij dat ze mij gevraagd heeft om een remix te maken van haar nieuwe single. Thunder is een heel goed nummer en ik hoop dat er met de komst van deze remix nog meer mensen naar zullen luisteren."
De originele versie van 'Thunder' werd eind 2013 uitgebracht als derde single van Jessie J's album Alive.
Jessie J - 'Thunder' (Erik Arbores Remix)
Gerelateerd

3FM nieuws
Fontaines D.C. levert met Dopamine Chamber de soundtrack van de herfst
3FM nieuws
Metalhead Tatum (16) krijgt verrassing van the Queen of Metal: Special Request
3FM nieuws
Chappell Roan begint als dj, Fleetwood Mac op het podium bij sombr, RAYE kondigt bijzondere act aan en meer
3FM nieuws
Olivia Rodrigo trapt haar tour af, Madonna met Sabrina Carpenter en Charli xcx bij de VMA's en meer