Paskal Jakobsen van Bløf is voor de tweede keer vader geworden
- Nieuws
- Paskal Jakobsen van Bløf is voor de tweede keer vader geworden
Dinsdagmiddag 5 juli is Paskal voor de tweede keer vader geworden van een zoontje!

Paskal en zijn vrouw Doortje hebben hun tweede spruit Mats genoemd. Mats zijn oudere broer Sem werd vorig jaar januari geboren. Paskal gaat het de komende twee maanden rustiger aan doen om meer bij zijn Doortje en twee zoontjes te zijn.
Een flinke baby
Paskal vertelde woensdagmorgen aan Giel dat Doortje erg veel pijn had gehad, maar dat alles gelukkig helemaal goed is gegaan. Het ziekenhuis in Goes hadden ze niet meer gehaald en dus is Doortje thuis bevallen. Mats woog 9 pond en was dus een flinke baby, maar Paskal zei dat dat wel een beetje Doortje haar eigen schuld was, want "dan had ze mij maar niet als mannetje moeten kiezen!" Grote broer Sem was ook erg blij met zijn kleine broertje en heeft hem de hele avond alleen maar kusjes gegeven.
Hou vol, hou vast!
Giel draait ook nog even een plaatje voor Paskal en Doortje. Paskal dacht tijdens de bevalling ook alleen maar "hou vol," maar nu willen ze alleen nog hun kleintje vasthouden. Dus dan klinkt "Hou Vol, Hou Vast" van Blof toch meteen heel anders!
Gerelateerd

3FM nieuws
Voor welk album ben jij in de mood? Check het 3FM Album Kompas
3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”
3FM nieuws
Stray Dogs van Nothing But Thieves is een ode aan de energie en gemeenschap van livemuziek
3FM nieuws
Nederland gaat toch naar het Eurovisie Songfestival in 2027