Eerste examenjournaal van Minister Van Bijsterveldt
- Nieuws
- Eerste examenjournaal van Minister Van Bijsterveldt
Marja van Bijsterveldt opent de examenperiode door het eerste eindexamenjournaal live voor te lezen

Minister van Onderwijs Marja van Bijsterveldt is maandag 16 mei te vinden in de 3FM studio te Hilversum. Zij gaat namelijk de eindexamenperiode aftrappen door het eerste examenjournaal voor te lezen.
Marja van Bijsterveldt opent de examenperiode
Normaal gesproken worden deze journaals vakkundig voorgelezen door NOS op 3-verslaggevers Jozephine Trehy en Onno Beukers. Maar om goed van start te gaan wordt dit jaar de kick off verzorgd door onze minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Net na 08:00 uur komt de minister dus live uit jouw radio met het eerste nieuws rondom de examens.
Wanneer kunnen we examenjournaals dan horen?
De komende twee weken zijn die eindexamenjournaals op examendagen zowel te horen op 3FM als op FunX. Aansluitend aan het reguliere NOS op 3-bulletin van 08.00, 13.00 en 18.00 uur volgt op 3FM het eindexamenjournaal. Bij FunX zijn de eindexamenbulletins te horen om 08.30, 13.30 en 18.30 uur.
3FM Eindexamenwebsite
Het eindexamennieuws is behalve in de eindexamenjournaals ook te volgen op de speciale eindexamensite van 3FM. Op www.3fm.nl/eindexamen staan onder andere inhoudelijke tips, ervaringen van bekende en onbekende eindexamenkandidaten én direct na afloop van de examens de antwoorden en uitwerkingen. Kandidaten kunnen op de website terecht voor ervaringen, klachten en de antwoorden, die real time worden gepubliceerd. Iedere dag geeft een docent een last-minute tip.
Gerelateerd

3FM nieuws
Harry Styles 10x in de Arena: dit is alles wat je moet weten
3FM nieuws
The Strokes, Muse & Olivia Rodrigo: deze albums staan in juni op je te wachten
3FM nieuws
Pinkpop 2026 onthult verrassingsact "Hoogmis van Het Zuiden": een musical ode aan Limburg
3FM nieuws
Dit is alles wat we nu al weten over het nieuwe album van Olivia Rodrigo