Kensington treedt op tijdens Pinkpop perspresentatie
- Nieuws
- Kensington treedt op tijdens Pinkpop perspresentatie


Kensington speelt op 20 februari op de Pinkpop perspresentatie waar een groot aantal namen voor het festival bekend worden gemaakt.
Kensington op Pinkpop
Kensington geeft een optreden tijdens de Pinkpop perspresentatie, die op 20 februari in Paradiso wordt gehouden. Eerder werd al bevestigd dat Kensington in juni zijn opwachting maakt op het festival, toen de voormalige 3FM Serious Talent-band de hoogst genoteerde Nederlandse act in de Gouden Tip bleek. Daarbij konden bezoekers door stemmen laten weten welke artiesten ze graag terug zouden zien op het festival in Landgraaf.
Perspresentatie in Paradiso
Tijdens de perspresentatie in Paradiso presenteert de organisatie van Pinkpop het grootste deel van de optredende acts. Het affiche van Pinkpop telt jaarlijks zo'n 40 artiesten. Zeven daarvan zijn inmiddels bekend, waar naast Kensington ook Green Day, Queens Of The Stone Age en Ben Howard bij horen. Pinkpop vindt plaats in het weekend van 14, 15 en 16 juni 2013.
>> Meer namen voor Pinkpop 2013
Lees verder op http://go.3fm.nl/festivals-pinkpop/nieuws-detail/3249/Kensington-treedt-op-tijdens-Pinkpop-perspresentatie
Gerelateerd

3FM nieuws
Claude laat het hele publiek springen tijdens de 3FM Awards
3FM nieuws
DI-RECT bewijzen: Rock 'n Roll never dies bij de 3FM Awards
3FM nieuws
Josua Peter speelt nieuwe single 'Pins And Needles' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Fred again.. laat nieuw nummer van Harry Styles horen tijdens show in Londen