Laatste single van Amy Winehouse in premiere
- Nieuws
- Laatste single van Amy Winehouse in premiere
Op de dag dat Amy Winehouse 28 jaar geworden zou zijn, is het duet ‘Body & Soul’ dat ze met crooner Tony Bennett opnam, uitgebracht.

'Body and Soul', het allerlaatste liedje dat Amy voor haar dood opnam, is vanaf nu (14 september) in het geheel te horen op de radio en later gaat de video op MTV in première. Ze nam het samen met Tony Bennett in april op, voor Bennetts album Duets II. De releasedatum van de single valt samen met de dag dat Amy 28 jaar geworden zijn.
Opnames 'Body and Soul'
Op Youtube zijn vooralsnog alleen korte fragmenten van het nummer te vinden. Tony Bennett zette een paar dagen geleden wel al beelden online van hem en Amy in de studio tijdens de opnames van het duet. Die video is onder aan dit bericht te bekijken.
Amy Winehouse Foundation
De opbrengsten van de single gaan naar de Amy Winehouse Foundation. Dat is de stichting die Amy's vader Mitch in haar naam heeft opgericht, om jonge mensen met verslavingsproblemen te helpen.
In de studio met Amy Winehouse en Tony Bennett
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM nieuws
Olivia Rodrigo trapt haar tour af, Madonna met Sabrina Carpenter en Charli xcx bij de VMA's en meer
3FM nieuws
Ed Sheeran geeft fouten toe, Madonna x Charli XCX collab en meer...
3FM nieuws
ESNS bevestigd de eerste artiesten voor Noorderslag met o.a. Elmer, Mula en Radio Z
3FM nieuws
3FM Talent jet van der steen terug in Groningen tijdens ESNS