Frontman van Razorlight last pauze in
- Nieuws
- Frontman van Razorlight last pauze in


Johnny Borrell, de leadzanger van Razorlight, stopt voorlopig even met de band om zich te richten op zijn solocarrière.
Johnny Borrell van de Britse band Razorlight (links op de foto) heeft besloten zich voorlopig te richten op zijn solocarrière. Dat laat hij weten in een interview met het Franse radiostation Oui FM.
Johnny Borrell solo in Londen
De afgelopen weken heeft Johnny Borrell solo opgetreden in Londen en voor de maand april heeft hij nog meer shows gepland. Toch gaat hij niet helemaal in zijn eentje het podium op, want hij wordt onder andere begeleid door Razorlight-collega Freddy Stitz. De laatste show met alle bandleden van Razorlight vindt plaats op 3 april in The Olympia in Parijs.
Single 'Dahlia Allegro' op cassettebandje
Johnny Borrell richt zich niet graag op het grote publiek. Zijn single 'Dahlia Allegro' wordt bijvoorbeeld op een cassettebandje uitgebracht. De track zal ook beperkt op vinyl verkrijgbaar zijn.
Ex-drummer Razorlight Andy Burrows
Andy Burrows, die we goed kennen van het succesvolle album Company (2012) en de 3FM Megahit 'Hometown', verliet vier jaar geleden ook de band Razorlight voor een eigen carrière. Andy Burrows was de drummer van de band en schreef onder andere de hits 'America' en 'Before I Fall to Pieces'. Het laatste nummer schreef hij samen met Johnny Borrell.
Gerelateerd

3FM nieuws
Signe (11) heeft zelf een zeer zeldzame spierziekte, maar zet zich in voor andere kinderen
3FM nieuws
Draai in het Glazen Huis tijdens Serious Request 2025
3FM nieuws
Jouw nummer terughoren in het Glazen Huis? Doe mee met Demo van de Dag
3FM nieuws
Vraag vanaf nu je plaat aan voor 3FM Serious Request