The Real Youth live bij Giel
- Nieuws
- The Real Youth live bij Giel


3FM Serious Talent The Real Youth stond maandagochtend 1 juli live op De Speelplaats bij Giel.
Voor The Real Youth begon het allemaal in het voorjaar van 2012 in een lege fabriekshal in Zuid-Limburg. Daar kwamen Jonas en Cynthia elke week bij elkaar om te jammen. Er kwam veel belangstelling van buitenaf en het selecte groepje waarvoor Jonas en Cynthia hun nummers aanvankelijk speelde, ontpopte zich al snel tot een omvangrijk publiek.
The Real Youth 3FM Serious Talent
Frontman Jonas heeft een conservatorium-achtergrond, maar laat zich als muzikant vooral inspireren door jazzfusion. De muziek van The Real Youth is te typeren al catchy electropop in de geest van The Naked And Famous en Chvrches, geïnspireerd door de eighties.
Dat klinkt veelbelovend en dat is het ook. Met de single 'We Are' werd The Real Youth onlangs uitgeroepen tot 3FM Serious Talent.
The Real Youth live bij Giel
The Real Youth was in maart van dit jaar al eens te gast bij Roosmarijn. Jonas en Cynthia speelden 'We Are' toen al live op De Speelplaats en het duo kwam maandagochtend 1 juli opnieuw naar de 3FM-studio.
The Real Youth - 'We Are'
The Real Youth - 'Hey Hey'
The Real Youth covert 'Royals' van Lorde
De muzikale familie in The Real Youth
Gerelateerd

3FM nieuws
Harry Styles zet Together, Together tour voort in 2027
3FM nieuws
Symfonische Sessies: jet van der steen en orkest vertolken 'Adem In, Adem Uit' en 'Juni'
3FM nieuws
3voor12: Lorde wil dat we alles uit het leven halen
3FM nieuws
Alex Warren valt tijdens concert, zeven Emmy's voor Bad Bunny en meer