3FM nieuws
Een peptalk van Marianne Vos
- Nieuws
- Een peptalk van Marianne Vos
Op het Willem van Oranje College in Wijk en Aalburg werd de eindexamenleerlingen op een wel hele bijzondere manier succes gewenst. Niemand minder dan Marianne Vos kwam daar langs voor een peptalk.

De Olympisch kampioene veldrijden bracht zelf haar middelbareschooltijd door op het Willem van Oranje College en ging naar de eindexamenleerlingen toe om ze succes te wensen.
Aylin Biezemans kreeg de 'Marianne Vos prijs' uitgereikt voor haar inzet tijdens het schooljaar. Het is niet zeker dat Aylin haar diploma gaat halen, maar blijft desalniettemin knokken en kreeg daarom de aanmoedigingsprijs uit handen van Marianne Vos.
Bron: Omroep Brabant
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Alex Warren valt tijdens concert, zeven Emmy's voor Bad Bunny en meer
3FM nieuws
Douwe Bob in de 3FM Live Box met 'Note to self'
3FM nieuws
Ezra Collective durft te hopen op nieuw album: “Je moet als artiest een alternatief bieden voor verdeeldheid en negativiteit"
3FM nieuws
Love Spells is je volgende favoriete dreampopsensatie