Check deze toffe foto's van Dave Grohl!
- Nieuws
- Check deze toffe foto's van Dave Grohl!
De mensen die erbij waren zijn het zeer waarschijnlijk met ons eens: het concert van de Foo Fighters was TE GEK!

De Amerikaanse band stond donderdagavond 5 november in de Ziggo Dome in Amsterdam. Of nee wacht, Dave Grohl zat natuurlijk. In een meesterlijke troon. Want, zoals de meeste van jullie zich nog wel kunnen herinneren, de langharige rocker (en ooit drummer van Nirvana) viel afgelopen juni van het podium en brak zijn been (het overkomt de beste).
Gelukkig tourt hij weer vrolijk verder én krijgt hij het voor elkaar om zélfs met een geblesseerd been een complete show van de Foo Fighters te dragen. Wat een geniale vent!
Fotograaf Ben Houdijk maakte toffe foto's.

Oh shit, hij kan tóch staan! Loopgips is tot daar aan toe, maar de bionische Robocop voet / powerlaces BTTF schoen van Dave overtreffen de stoutste dromen van iedereen met een gebroken been.

Het doek viel niet
Het moment hieronder zal voor de aanwezigen van gisteravond waarschijnlijk nog voor lange tijd in het geheugen gegrift staan. En voor de Foo's trouwens ook. Het grote zwarte doek (op de foto hieronder) zou moeten vallen. Zoals altijd. Maar dat gebeurde dus niet. Hij bleef hangen. Wat errruuug! Gelukkig gaf Dave er een positieve slinger aan en begonnen ze 'Everlong' gewoon nog een keer.
"Sometimes it is the fucked up things that make you remember a show for the rest of your life." - Dave Grohl
En zo is het maar net.

Check hieronder meer foto's van de avond:
Gerelateerd
3FM nieuws
Best Kept Secret 2025: de elf beste acts van zaterdag3FM nieuws
Oscar and The Wolf in de Golfkar: “Ik heb een heel leger aan dansers”3FM nieuws
Bazart on the move: in de golfkar met Julien op Pinkpop3FM nieuws
Kaiser Chiefs terug op Pinkpop: “Thank you for having us back – I say that to the whole Netherlands”