Fiction Plane ontmoet Oma van Dijk!
- Nieuws
- Fiction Plane ontmoet Oma van Dijk!
De zoon van Sting stond live bij 3FM! Maandag 16 maart stond Fiction Plane op De Speelplaats bij Giel.

Fiction Plane kwam begin februari 2015 met hun nieuwe studioalbum Mondo Lumina. Voor die nieuwe plaat houdt de band een uitgebreide tour, waarbij ze ook Nederland aandoen. Zo staan ze op 18 maart in het Paard van Troje Den Haag, 19 maart in Paradiso Amsterdam en 20 maart in De Helling Utrecht. Bij Giel vertelde Fiction Plane over hun nieuwe album en speelden ze een aantal tracks live. Ook deed de band een cover van Hozier's 'Take Me To Church'.
Mondo Lumina
Na vijf jaar kwam Fiction Plane in februari weer met een nieuw studioalbum. Het vijfde studioalbum Mondo Lumina bevat twaalf tracks. Voor de gloednieuwe plaat is de band in Los Angeles de studio ingedoken met Tom Syrowski, de man die eerder samenwerkte met onder andere Avril Lavigne en Bruce Springsteen. Materiaal van het nieuwe album is nog niet beschikbaar; de band wil het bewaren voor hun optredens.
Oma van Dijk
Tijdens een optreden van Fiction Plane in het NPO Radio 2 programma Spijkers Met Koppen op 7 maart, ging er een oudere dame helemaal los. Ze kon niet stil blijven staan! Joe, de zanger van de band, zal dit waarschijnlijk nooit vergeten. Giel regelde een ontmoeting tussen de twee.
Fiction Plane
De band Fiction Plance bestaat uit zanger Joe Sumner, gitarist Seton Daunt en drummer Pete Wilhoit. Joe Sumner is de zoon van Gordon Sumner, die we ook wel kennen als Sting. Fiction Plane brak in 2007 door met het nummer 'Two Sisters'.
Fiction Plane - 'Where Do We Go From Here'
Fiction Plane - 'Take Me To Church (Hozier cover)'
Gerelateerd
3FM nieuws
Douwe Bob brengt met 'Funny' licht en muziek naar de 3FM Live Box3FM nieuws
Protestfest: Sophie Straat, Sef en Milo van Goldband spreken zich uit3FM nieuws
Antoon, RONDÉ en Zoë Tauran onderzoeken hun vrijheid voor 5 mei3FM nieuws
Jonnie Boer, chef De Librije die zich groots voor SR24 inzette, overleden op 60-jarige leeftijd