The Babysitters Circus live bij Giel
- Nieuws
- The Babysitters Circus live bij Giel
De Nieuw-Zeelandse band The Babysitters Circus bracht dinsdag 12 juni een bezoekje aan de 3FM studio.

De vier mannen van The Babysitters Circus maken een combinatie van Electronica/Bass en Funk/Groove. Ze begonnen samen muziek te maken toen ze aan het oppassen waren bij een vriend. Vandaar ook de naam van de band. Ze beginnen later deze week aan een kleine clubtour door Nederland en trapte die af met een bezoekje aan de 3FM Speelplaats.
Giel en The Babysitters Circus
The Babysitters Cursus was met een man minder bij Giel. Waar ze bandlid Tim precies hadden gelaten, bleef een raadsel. Alles kwam gelukkig goed want ze hadden ze zijn computer met sounds wel meegenomen en funkten met z'n drieën even hard als in volle bezetting.
The Babysitters Circus op De Speelplaats
The Babysitters Circus speelde dinsdag hun grote hit 'Everything Is Gonna Be Alright', en ze deden een cover van een Mega Top 50 cover! Je voelt hem aan aankomen, het werd 'I Follow Rivers', oorspronkelijk van Lykke Li en daarna vele malen gecoverd o.a. door Triggerfinger. Deze Belgische band bracht zijn versie op single uit en staat daarmee in de Mega Top 50.
>> Beluister hier 'I Follow Rivers' van Triggerfinger
'Everythings Gonna Be Alright'
Denk je, die naam komt me wel bekend voor? Dat kan kloppen! Luister hieronder de live-uitvoering van hitje 'Everythins Gonna Be Alright' en je weet meteen waar we het over hebben!
'I Follow Rivers' door The Babysitters Circus
Gerelateerd

3FM nieuws
The Strokes, Muse & Olivia Rodrigo: deze albums staan in juni op je te wachten
3FM nieuws
Hoe lief is dit! Harry Styles trakteert op een gratis drankje in Amsterdam als bedankje
3FM nieuws
Alles wat je moet weten over de opener van Harry Styles: Robyn
3FM nieuws
Taylor Swift komt met nieuwe soundtrack 'Toy Story 5' in bijzonder rijtje